Kontakta oss

Borganäsvägen 46,
784 33 Borlänge

info@midvatten.se

0243 – 876 20

Personal

Joel Frandsen

VD & Uppdragsledare
Civilingenjör MoV UU-09
Mobil: 070 – 560 77 40
E-post: joel.frandsen@midvatten.se

Per-Arne Ryttar

Grundare av Midvatten AB & Uppdragsledare
Civilingenjör VoV LTH -75
Mobil: 070 – 560 09 59
E-post: pa.ryttar@midvatten.se

Bo Fritz

Handläggare/Fältingenjör
Mobil: 070 – 560 06 79
E-post: bo.fritz@midvatten.se

Manuel Entrambasaguas

Handläggare
Civilingenjör MoV UU-03
Mobil: 070 – 560 78 80
E-post: manuel.entrambasaguas@midvatten.se

Erik Kellner

Uppdragsledare
Agronom SLU -94
Fil. dr. Hydrologi-01
Mobil: 070 – 560 06 82
E-post: erik.kellner@midvatten.se

Malin Spännar

Uppdragsledare
Fil. Mag. Markvetenskap SLU-08
Agronom mark/växt SLU-08
Telefon: 070 – 560 11 91
E-post: malin.spannar@midvatten.se

Andreas Karlhager

Handläggare
Fil. Mag. Geovetenskap UU-06
Mobil: 070 – 560 16 77
E-post: andreas.karlhager@midvatten.se

Niklas Löwegren

Uppdragsledare
Fil. Kand. Hydrologi och geovetenskap UU-87
Mobil: 070-724 56 38
E-post: niklas.lowegren@midvatten.se

Per-Olov Rosén

Uppdragsledare
Civilingenjör samhällsbyggnad LTU-06
Fil. Lic. Tillämpad miljövård SU-09
Mobil: 070-560 06 91
E-post: per-olov.rosen@midvatten.se

Maria Jonsson

Handläggare/Fälttekniker
Fil. Mag. Geovetenskap UU-19
Mobil: 070-330 34 80
E-post: maria.jonsson@midvatten.se

Henrik Spångmyr

Uppdragsledare
Fil. Mag. Geovetenskap UU-09
Mobil: 070-560 78 79
E-post: henrik.spangmyr@midvatten.se

Cristian Jonasson

Fälttekniker
Mobil: 070 – 560 08 34
E-post: cristian.jonasson@midvatten.se

Emil Vikberg Samuelsson

Uppdragsledare
Civilingenjör MoV UU -09
Mobil: 070 – 560 77 71
E-post: emil.vikberg.samuelsson@midvatten.se

Frida Håkansson

Ekonom
Masterexamen i ekonomi KAU-16
Mobil: 070-560 77 72
E-post: frida.hakansson@midvatten.se

Kajsa Wallin

Handläggare
Kandidatexamen i biogeovetenskap SU-2017
Mobil: 070-560 77 78
E-post: kajsa.wallin@midvatten.se

Bengt-Göran Larsson

Fälttekniker/extra resurs
Mobil: 070 – 584 85 65
E-post: bengtgoranlarsson73@gmail.com

Eva Larsson

Ekonom/extra resurs
Telefon (växeln): 0243 – 876 20
Mobil: 070-560 37 22
E-post: eva.larsson@midvatten.se